Přední český B2B dodavatel unikátních IT systémů

2008

Rok vstupu

78 %

Podíl skupiny Expandia

600+ mil. Kč

Konsolidované výnosy v roce 2023

200+

Počet odborníků

O společnosti ARBES Technologies a.s.

ARBES Technologies již více než třicet let dodává softwarová řešení pro banky a kapitálové trhy. Disponuje zkušeným a stabilním týmem, jenž se opírá o nejnovější poznatky i dlouholetými zkušenostmi nabyté know-how. To společnosti umožňuje dodávat unikátní řešení rychle a přitom ekonomicky.

Systémy vytvořené společností ARBES Technologies jsou spolehlivým nástrojem pro velké i menší finanční organizace. Slouží jak zavedeným a stabilním hráčům, tak i dynamicky rostoucím společnostem, které hledají časově i finančně efektivní řešení.

ARBES Technologies pokrývá širokou škálu potřeb. Poskytuje technologická řešení zahrnující digitální bankovnictví a systémy finančních trhů; klientské webové a mobilní aplikace; klíčové transakční systémy a jejich integrace nebo regulatorní monitoring. Své portfolio produktů společnost stále inovujeme a vytváří pro klienty nová řešení přímo na míru. Pomocí inovativní platformy Arbes Digital Platform modularizujeme stávající legacy systímy a nabízíme služby přes mikroservisní architekturu, která umožňuje inkrementální vývoj vybraných komponent včetně jejich propojení v heterogenním prostředí. Výhoda pro zákazníky je škálovatelnost, postupná předvídatelná implementace a moderní architektura včetně moderních UI a modilních apps.

Více informací o společnosti naleznete na www.arbes.com

Od roku 2023 je společnost ARBES Technologies a.s. 100% vlastněna společností EXPANDIA Digital, a.s. Skupina Expandia drží ve společnosti EXPANDIA Digital 78% podíl. EXPANDIA Digital je holdingová společnost založená se záměrem dále rozšiřovat kompetence a schopnosti společností okolo ARBES Technologies v oblasti IT a vývoje SW pro finanční i nefinanční sféru. V polovině roku 2023 do rodiny EXPANDIA Digital přibyla společnost Ackee, s.r.o., která se specializuje na vývoj mobilních a webových aplikací na zakázku. Podíl na společnosti Ackee je 20%. Více o Ackee na www.ackee.cz

„Silou ARBESu je řada sofistikovaných produktů pro finanční instituce kombinovaná s inovativností celého týmu a ochotou se dále rozvíjet a pronikat na nová teritoria IT a business světa.“

Ing. Michal Houštecký

Předseda představenstva ARBES Technologies, a.s.

Kontaktujte nás

email

info@expandia.com

telefon

+420 221 181 111

Na Příkopě 1096/21, 110 00, Praha 1 (mapa)

Palác Myslbek, pravý vchod z ulice Na Příkopě, 4. patro

© 2024 –  All rights reserved.