Přední český B2B dodavatel unikátních IT systémů

ARBES Technologies, a.s. je tvůrce a dodavatel softwarových systémů pro bankovnictví a finanční sféru. Stál u zrodu jedné z nejprogresivnějších bank v ČR – Expandia Banky (později eBanka) jejíž systémy jsou dodnes provozovány skupinou Raiffeisen.

2008

Rok vstupu

74.5 %

Podíl skupiny Expandia

600 mil. Kč

Konsolidované výnosy 2021

200+

Počet odborníků

O společnosti ARBES technologies a.s.

ARBES Technologies již více než třicet let dodává softwarová řešení pro banky a kapitálové trhy. Disponuje zkušeným a stabilním týmem, jenž se opírá o nejnovější poznatky i dlouholetými zkušenostmi nabyté know-how. To společnosti umožňuje dodávat unikátní řešení rychle a přitom ekonomicky.

Systémy vytvořené společností ARBES Technologies jsou spolehlivým nástrojem pro velké i menší finanční organizace. Slouží jak zavedeným a stabilním hráčům, tak i dynamicky rostoucím společnostem, které hledají časově i finančně efektivní řešení.

ARBES Technologies pokrývá širokou škálu potřeb. Poskytuje technologická řešení zahrnující digitální bankovnictví a systémy finančních trhů; klientské webové a mobilní aplikace; klíčové transakční systémy a jejich integrace nebo regulatorní monitoring. Své portfolio produktů společnost stále inovujeme a vytváří pro klienty nová řešení přímo na míru.

Více informací o společnosti naleznete na www.arbes.com

Kontaktujte nás

email

info@expandia.com

telefon

+420 221 181 111

Na Příkopě 1096/21, 110 00, Praha 1 (mapa)

Palác Myslbek, pravý vchod z ulice Na Příkopě, 4. patro

© 2022 –  All rights reserved.